APIE MUS

APALPAI - kuriame apgalvotas dovanas. Dirbame tam, kad palengvintume Jūsų gyvenimą ir padėtume pradžiuginti mylimus žmones. Ši veikla ir gimė iš nuolatinės pagalbos draugams, giminėms ir  trečios eilės pusbroliams patariant “Ką gi dovanoti?!”. Nuolatos ieškome ir atrandame unikalius ir vertus dėmesio daiktus, kurie privalo būti ne tik estetiški, bet ir praktiški. Todėl mūsų dovanų rinkiniuose niekuomet nerasite neaiškios paskirties daiktų, kurie nuotraukose gal ir atrodo neblogai, tačiau nekuria jokios vertės.

Esame pasaulio piliečiai, todėl didžioji dauguma dovanų ingredientų atkeliauja iš svetur. Norime pristatyti pačius unikaliausius ir kokybiškiausius daiktus, kuriuos patys jau spėjome pamilti. Todėl jei svajojate apie kažką, kas Lietuvoje dar neparduodama - susisiekite, mes Jums mielai padėsime surasti.

PASLAUGOS

ASMENINĖS DOVANOS

Žinome, kad kartais nustebinti artimiausius žmones nėra lengva užduotis. Todėl mūsų dovanų rinkiniai sudaryti taip, kad pradžiugintų, net tuos, kurie, rodos, turi viską. Jei turite unikalią idėją ar konkretų pageidavimą, nesidrovėdami rašykite mums, visuomet pagelbėsime ir paruošime kažką ypatingo.

Kartais būna situacijų, kai norisi padėkoti ne tik artimiausiems, tačiau ne visuomet žinome, kaip tai padaryti. Tokiais atvejais į pagalbą ateiname mes. Mūsų dovanos išsiskiria universalumu ir daiktų unikalumu, todėl esame tikri, kad padėsime pradžiuginti. Už Jus pristatysime dovaną gavėjo adresu su ranka rašyta žinute.

ODOS DIRBINIAI

Stengiamės pasiūlyti unikalius ir kokybiškus daiktus, o neradę, ko ieškome, gaminame patys. Siūlome aukščiausios kokybės itališkos karvės odos dirbinius ir aksesuarus kasdienai, kuriuos galite personalizuoti.

MONOGRAMAVIMAS

Išsirinkite inicialus, specialų užrašą ar frazę ir mes juos įspausime bet kuriame pasirinktame, spaudimui tinkamame gaminyje.