Verslui

Parodyk ką dovanoji ir pasakysiu kas tu - tai frazė, kuria tvirtai tikime. Dovanos atskleidžia kiek dėmesio įdėjome jas rinkdami, kiek laiko galvojame apie jos gavėją ir kaip nuoširdžiai ją ruošėme. Todėl jei ir vėl darbuotojams bei partneriams planuojate dovanoti įmonės kalendorių, mes už Jus jį paruošime tokį, apie kurį kalbės visus metus. Tikime, kad nėra blogų dovanų, tiesiog kartais pritrūksta išpildymo, aiškios žinutės ar to Apalpai efekto, kurio kaskart siekiame. 

DOVANOS 

 • Darbuotojams.  Dėmesinga dovana darbuotojams suartina ir padeda sėkmingai dirbti drauge. Su specialiai Jūsų įmonei sukurta dovana, lengva suburti, paminėti svarbius pasiekimus, kurti ir stiprinti tradicijas. 

 • Klientams. Klientai ypatingi ir svarbūs. O gavę dovanas, kurias paruošime, Jūsų klientai jausis dar ypatingesni ir svarbesni.  

 • Partneriams. Visai nesvarbu ar norite atsidėkoti už sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą, o gal tik ruošiatės naujai partnerystei, nėra geresnio būdo parodyti dėmesį, kaip apgalvotai išrinkta dovana. Padėsime atskleisti Jūsų įmonės vertybes, kultūrą ir tradicijas.

DOVANŲ KALENDORIUS

Jūsų patogumui, siūlome asmeninį dovanų kalendorių.

Priminsime, kad:

 • artėja verslo partnerio sukaktis,
 • kolegos gimtadienis, 
 • įmonės šventė,
 • bet kokia kita Jums svarbi proga.

  Ir pasiūlysime konkrečiais dovanas. 

  ODOS GAMINIAI

  Stengiamės pasiūlyti unikalius ir kokybiškus daiktus, o neradę, ko ieškome, gaminame patys. Siūlome aukščiausios kokybės itališkos karvės odos dirbinius ir aksesuarus kasdienai, kuriuos galite personalizuoti. 

  MONOGRAMAVIMAS
  Išsirinkite inicialus, specialų užrašą ar frazę ir mes juos įspausime bet kuriame pasirinktame gaminyje. 

  Jei pageidaujate, galime sukurti vienetinę dovaną svarbiausiam Jūsų partneriui ar pradžiuginti šimtus jūsų klientų bei darbuotojų. Dovanų pakuotes galime papuošti su Jūsų logotipu ir pristatyti tiesiai gavėjui, pridėję ranka rašytą žinutę.